Výměna autoskel
Po dohodě Vám rádi jakékoli autosklo namontujeme. Nezáleží na tom, zda jde o sklo čelní, zadní, nebo boční, je lepené, usazené v gumě nebo jinak připevněné. Výměny skel provádíme v provozovně v Čakovicích u Štětí. Většina výměn může být realizována den po objednání výjimečně i v den objednání. Naši dodavatelé jsou dobře zásobeni, proto může být sklo připraveno v naší firmě velmi rychle. Samotná výměna je dle náročnosti otázkou od desítek minut (dveřní boční sklo) až po několik hodin (čelní lepené sklo), lepidlo u lepených skel musí po montáži tvrdnout asi 4 hodiny. U lepených skel doporučujeme odběr vozu následující den. Díky našim aktivitám provádíme montáž v nestandardní pracovní době, to je v pracovní dny odpoledne nebo večer a o víkendu, čas montáže samozřejmě přizpůsobíme zákazníkovi. V případě potřeby zajistíme dopravu vozidla k nám i od nás, nebo dopravíme zákazníka.

Ceník výměny autoskel
Demontáž a montáž čelního lepeného skla:800 – 1200 Kč
Demontáž a montáž čelního nebo zadního skla v gumě:300 - 450 Kč
Příprava a montáž zadního nebo bočního lepeného skla:400 – 1000 Kč
Výměna bočního montovaného skla:200 - 350 Kč
Doprava vozu (zakázky):10 Kč / 1km


Ceny jsou včetně DPH, vztahují se na montáž skel osobních, terénních a dodávkových vozidel. Ceny jsou platné při montáži našich skel, při montáži použitých skel může být účtována přirážka 20%.

U některých vozidel nelze při výměně skla bauset (montážní gumu nebo lišty) zachovat a je nutné počítat i s jeho výměnou.

Objednávky a dotazy:
info@autokap.cz
tel: 777 603 285

Jak vyměnit čelní sklo svépomocí?
Návod a postup výměny čelního skla najdete níže:
http://www.autoopravy.eu/index.php?akce=2&id=197
http://www.autoopravy.eu/index.php?akce=2&id=143
Copyright © 2012